PracaOferty pracy Jaworzno › Księgowa / Księgowy w Kancelarii Podatkowej

Kto szuka:

Kancelaria Podatkowa POLGRAND

Stanowisko:

Księgowa / Księgowy w Kancelarii Podatkowej

Lokalizacja:

Jaworzno

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • prowadzenie księgowości dla klientów biura - pełna księgowość, księgi przychodów i rozchodów, ewidencje VAT
  • księgowanie i rozliczanie transakcji krajowych i zagranicznych
  • sporządzanie deklaracji dla US (CIT, VAT, PIT, PCC)
  • sporządzanie raportów na potrzeby klientów
  • sporządzenie sprawozdań GUS i PFRON
  • sporządzane listy płac, przygotowywanie i rozlicznie umów cywilno-prawnych, naliczanie zasiłków,
  • obsługa PUE ZUS
  • sporządzanie deklaracji ZUS

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym min. 2 lata
  • oraz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • obowiązkowo doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT
  • obsługa programów księgowych - Symfonia warunek konieczny, Optima, Płatnik oraz pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • rzetelność, skrupulatność i samodzielność

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • oferujemy możliwość współpracy B2B
  • wsparcie wieloletniego i doświadczonego zespołu
  • udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • możliwość pracy hybrydowej
  • niezbędne narzędzi pracy
  • praca w miłej atmosferze, w dobrze skomunikowanym miejscu w centrum Gdyni lub w oddziale biura w Jaworznie (woj. śląskie)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Kancelaria Podatkowa POLGRAND

branże: Księgowość / Audyt