PracaOferty pracy Niemcy › Praca na lotnisku w Monachium, bez doświadczenia!

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca na lotnisku w Monachium, bez doświadczenia!

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dostępne 2 stanowiska:

  • praca przy rozładunku i załadunku samolotu (praca na zewnątrz w różnych warunkach atmosferycznych)
  • praca na sortowni bagażu (praca wewnątrz budynku)

Wymagania:

  • prawo jazdy - wymóg konieczny!
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu min. A2
  • punktualność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • zarobki ok 2345 euro/msc brutto
  • pierwszą umowę na okres 6 mcy, następnie przedłużana bezterminowo
  • pracę w systemie: 6 dni pracy / 3 dni wolnego
  • możliwość zakwaterowania w hotelu pracowniczym (koszt 200 €/mc)
  • UWAGA: proces rekrutacji może potrwać ok 6-8 tygodni z racji potrzeby zorganizowania odpowiednich przepustek do podjęcia pracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe