eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gliwice › Magazynier - Suwnicowy

Kto szuka:

Raven PL Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier - Suwnicowy

Lokalizacja:

Gliwice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Praca ta polega na załadunkach i rozładunkach materiałów hutniczych (blacha, profile) za pomocą suwnic sterowanych z poziomu roboczego „0”. Ponadto do Twoich obowiązków będzie należało: właściwe oznakowanie towaru, prawidłowe przyjęcie i wydanie, dbanie o ład i porządek na hali oraz przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji.
  • Praca jest dwuzmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 06.00-14.15 i 09.45-18.00.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Jeśli jesteś pracowity, punktualny i obowiązkowy, posiadasz uprawnienia i doświadczenie w pracy na suwnicach kat. IIS zapraszamy do kontaktu. Mile widziana znajomość asortymentu hutniczego lub chęci do przyuczenia.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, codziennie obiad gratis, dodatkowy dzień wolny za urodziny, trzynastka, premia za frekwencję.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Raven PL Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna