eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Gdańsk › Specjalista ds. wynajmu pojazdów

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. wynajmu pojazdów

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków
  • Pozyskiwanie nowych i utrzymanie relacji z obecnymi klientami
  • Przygotowywanie dokumentów wynajmu i zarządzanie procesem wydawania/odbioru pojazdów
  • Ewidencja dokumentacji księgowej, tworzenie raportów i analiza rynku pojazdów użytkowych
  • Praca z CRM

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w branży wynajmu pojazdów i logistyki
  • Znajomość obsługi pojazdów użytkowych, finansów, pakietu Office
  • Znajomość angielskiego, prawo jazdy kat. B (+ kat. C jako atut)

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, sport)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-08

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe