eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Technik Elektroradiologii

Kto szuka:

LUX MED Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Elektroradiologii

Lokalizacja:

Warszawa, Al. Jerozolimskich 65/ 79

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca w placówce LUX MED przy Al. Jerozolimskich 65/79 w Warszawie.

Praca w pracowni Holter, asysta przy próbie wysiłkowej, badania EKG.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • zatrudnienie na podstawie dowolnej formy umowy;
  • pracę w systemie zmianowym - głównie poranne zmiany;
  • rynkowe wynagrodzenie;
  • dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • miłą i przyjazną atmosferę.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie, ukończone policealne studium zawodowe lub technikum - preferowane wykształcenie licencjackie lub magisterskie z zakresu elektroradiologii;
  • ukończone szkolenie z zakresu ochrony radiologicznej Pacjenta;
  • mile widziane doświadczenie zawodowe;
  • dobra znajomość obsługi komputera MS Office;
  • odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, podzielność uwagi, komunikatywność, solidność, dyspozycyjność.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Modeler BIM Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Recepcjonista

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-07

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja