eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Międzybórz › Specjalista ds. sprzedaży

Kto szuka:

WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja:

Międzybórz

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • nawiązywanie współpracy handlowej z firmami wykonawczymi, inwestorami, architektami,
  • utrzymywanie wysokiego poziomu relacji współpracy handlowej,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa programu Impuls,
  • sporządzanie ofert handlowych, zamówień w systemie,
  • wystawianie faktur,
  • kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymywanych ofert od podwykonawców oraz danych z działów przygotowania produkcji,
  • analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

NASZE WYMAGANIA:
  • komunikatywność,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych,
  • umiejętność wyznaczania i koncentracji na celach sprzedażowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • biegła obsługa programów pakietu Microsoft Office,
  • znajomość branży meblowej,
  • wykształcenie minimum średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość języka angielskiego (lub innego do weryfikacji) na poziomie średniozaawansowanym,
  • umiejętność pracy w zespole.

Firma oferuje:

TO OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • komfortowe warunki pracy w przyjaznej atmosferze,
  • praca w miłym zespole,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • praca stacjonarna Międzybórz,
  • możliwe wyjazdy służbowe 1 do 2 razy w miesiącu w zależności od projektu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-13

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: WAJNERT MEBLE sp. z o. o.

branże: Sprzedaż

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w VI 2023 wyższa o 11,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,9% wyższe r/r i wyniosło 7335,20 zł brutto. Względem maja 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...