PracaOferty pracy Miękinia › Kierowca CE Niemcy plandeka, bez języka system 3/1

Kto szuka:

Job Service

Stanowisko:

Kierowca CE Niemcy plandeka, bez języka system 3/1

Lokalizacja:

Miękinia

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

POSZUKIWANY kierowca C+E

#AI/TJ/2021

kto?  KIEROWCA ZAWODOWY kat. C+E

gdzie?  NIEMCY, OKOLICE SIEGEN

Co oferujemy i gwarantujemy?

- zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie transportowej

- pracę w systemie 3/1

- ruch krajowy po Niemczech

- wysokie wynagrodzenie - około 2400 Euro NETTO za system 3/1

- pracę na naczepie typu plandeka

- dodatkowy urlop – 15 dni w skali roku

- zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy = umowa o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płaca ustalona na warunkach niemieckich, dodatki socjalne np. Kindergeld

- darmową pomoc w tłumaczeniu dokumentów i załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem

- zdalną pomoc i opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały czas trwania zatrudnienia

Czego wymagamy?

DOŚWIADCZENIE: pojazdy kat C+E z naczepą – wystarczy 1 rok

UPRAWNIENIA: prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA: nie wymagana! wystarczy język polski!

DYSPOZYCYJNOŚĆ: od zaraz

Zainteresowany? Aplikuj!

Tel. 500 700 104

Pamiętaj proszę o załączeniu w treści maila lub swoim CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Job Service Mateusz Płaczek Sp. K. (numer KRAZ 24214)“

Więcej informacji dotyczących ochrony Twoich danych osobowych znajduje się na stronie internetowej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Job Service

branże: Logistyka / Transport / Zakupy