eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Czeladź › Pracownik produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Czeladź

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Kontrola jakościowa detali i wyrobów gotowych,
  • Realizacja zleceń (produkcja taśm transportowych, wycinanie, klejenie ręczne lub przy użyciu maszyny),
  • Weryfikacja zamówień w systemie.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Doświadczenia w pracy na produkcji,
  • Umiejętności posługiwania się sprzętem pomiarowym oraz umiejętności czytania rysunku technicznego będą dodatkowym atutem,
  • Chęci do pracy,
  • Sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę od poniedziałku do piątku na III zmiany,
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę tymczasowa w pełnym wymiarze czasu pracy z możliwością przejścia pod zakład,
  • Premie roczne, świąteczne i wakacyjne,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakietu Multisport.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 52 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inne / Pozostałe