PracaOferty pracy Ciechanów › Magazynier z UDT/ OWW - transport do pracy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z UDT/ OWW - transport do pracy!

Lokalizacja:

Ciechanów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek
  • ładowanie pojazdów samochodowych za pomocą wózka widłowego
  • dokumentowanie operacji magazynowych
  • zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • minimum 3 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualnych uprawnień UDT
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00/ 18.00-6.00)
  • wykształcenia min.średniego

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • wynagrodzenie godzinowe zależne od doświadczenia plus do 20% miesięcznej premii
  • 100% płatne nadgodziny w przypadku pracy w dzień wolny
  • dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk
  • -pakiety zdrowotne oraz sportowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna