PracaOferty pracy Bytom › Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie - bez doświadczenia!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Operator maszyn w nowoczesnym zakładzie - bez doświadczenia!

Lokalizacja:

Bytom

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TEL: 665 120 130.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę klienta
  • wynagrodzenie podstawowe 4300 zł brutto
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej
  • dogodny dojazd z Zabrza i Bytomia (linie autobusowe 81 i 111)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)
  • szybką ścieżkę rekrutacji

Zadania:

  • praca przy tworzeniu produktów firmy oraz obsługa maszyn
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do nauki nowych umiejętności
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym
  • chęć podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Praca - wiadomości i porady

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Zatrudnianie cudzoziemców: 5 zmian w prawie, których potrzebuje rynek pracy

    Zatrudnianie cudzoziemców: 5 zmian w prawie, których potrzebuje rynek pracy

    Jak podnosi Warsaw Enterprise Institute, zdrowa imigracja to taka, która pracuje i płaci podatki. Z tym stwierdzeniem trudno jest się nie zgodzić. Jednocześnie trudno jest nie dostrzec barier, jakie ciągle utrudniają i ograniczają ...