eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › Grafik DTP

Kto szuka:

Beta-Point

Stanowisko:

Grafik DTP

Lokalizacja:

Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Beta-Point to producent etykiet w technologii fleksograficznej. Naszymi klientami są średnie i duże firmy produkcyjne i logistyczne.

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom etykiet w najwyższej i powtarzalnej jakości oraz na czas tak, aby mieli płynną produkcję i logistykę bez przestojów.

Działamy w oparciu o reguły, standardy  i ciągłe doskonalenie. Dzięki temu łączymy zalety podejścia procesowego i zwinności małej firmy, które pozwalają nam szybko reagować także na pilne zapotrzebowania klientów.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Jesteś zadowolony, gdy masz wpływ na tworzenie wysokiej jakości etykiet dla klienta? Uważasz, że sprawdzisz się w grupie energicznych ludzi, którzy angażują się w swoją pracę? Jeśli tak, to pasujesz do naszego zespołu!

Do naszego obecnego zespołu poszukujemy

kandydata na stanowisko

Grafik DTP

Główne zadania:

  • projektowanie etykiet
  • rekonstrukcja projektów elektronicznych i fizycznych dostarczanych przez klientów
  • przygotowanie plików do druku w technologii fleksograficznej;
  • sprawdzanie plików graficznych pod kątem poprawności technologiczno-produkcyjnej;
  • przygotowywanie prac do akceptacji klienta (PDF, proof cyfrowy);
  • współpraca z działami graficznymi i marketingu naszych klientów w  celu wypracowania zgodności wyprodukowanych etykiet z założeniami projektowymi;
  • przygotowywanie montaży do druku

Kogo szukamy?

  • osób z wykształceniem średnim lud wyższym
  • minimum 2- letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku w firmie z branży poligraficznej
  • umiejętnościami plastycznymi dla projektowania i rekonstrukcji projektów elektronicznych i fizycznych
  • ze znajomością zasad przygotowywania polimerów do druku fleksograficznego
  • znajomością zjawiska przyrostu punktów i rwań niskich wartości kolorystycznych i umiejętnością zapobiegania nim
  • umiejętnością przygotowywania etykiet trójstronnych i saszetek
  • komunikatywnością we współpracy z klientami odnośnie zmian projektowych i procesu akceptacji projektów
  • praktyczną znajomością aplikacji z pakietu Adobe Creative Cloud  (głównie Illustrator, Acrobat i Photoshop)
  • mile widziana znajomość pakietu Corel Draw

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój i zdobywanie nowych kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi doradcami (indywidualne konsultacje, szkolenia warsztatowe, training on the job)
  • możliwość uczestniczenia w projektach usprawnieniowych oraz realizowania własnych
  • współpracę w zespole w oparciu o transparentną, otwartą komunikację
  • bonusy świąteczne

Prosimy nadsyłać dokumenty aplikacyjne zawierające list motywacyjny oraz CV z aktualnym zdjęciem za pomocą przycisku "aplikuj".

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Beta-Point

branże: Grafika / Kreacja artystyczna / Fotografia