eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

PracaOferty pracy Brzozów › Zbiory- Francja- praca dla par

Kto szuka:

Work Service Express

Stanowisko:

Zbiory- Francja- praca dla par

Lokalizacja:

Brzozów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.
Agencja pośrednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116),
poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie Francji pracownika na stanowisko:

Pracownik zbiorów

Obowiązki:

  • Zbiór warzyw
  • Sortowanie
  • Pakowanie warzyw

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok 1500 € netto
  • Zatrudnienie na podstawie francuskiej umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy
  • Praca od zaraz na min. 3 miesiące- potem możliwość dalszej współpracy
  • Zakwaterowanie obok zakładu pracy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie przy zbiorze warzyw/owoców
  • Gotowość do podjęcia długofalowej współpracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-02-28

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Work Service Express

branże: Inne / Pozostałe

Praca - wiadomości i porady

  • Magazynier - jakie zarobki w 2018 roku?

    Magazynier - jakie zarobki w 2018 roku?

    W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń w 2018 roku uczestniczyły 1534 osoby zatrudnione na stanowisku magazyniera, z czego 90% stanowili mężczyźni. Wśród uczestników najliczniejszą grupę (47%) stanowiły osoby poniżej 30 roku życia, a ...

  • Święta w Niemczech w 2020 roku

    Święta w Niemczech w 2020 roku

    Jakie święta obchodzą Niemcy? Czy dni świąteczne w Niemczech pokrywają się z tymi z Polsce? Oto jak wygląda kalendarz świąt w 2020 roku w Niemczech.

  • Czy dress code obowiązuje nas nawet w upalne dni?

    Czy dress code obowiązuje nas nawet w upalne dni?

    Ciasno zawiązany krawat, dopasowana marynarka i spódnica za kolano. Lato w pełni, na zewnątrz upał, a pracownicy męczą się w służbowych uniformach. Kiedy i w jakich sytuacjach zawodowych obowiązuje nas dress code? Czy zawsze musi to być ...

  • Wynagrodzenia pracowników HR w 2019 roku

    Wynagrodzenia pracowników HR w 2019 roku

    Mediana wynagrodzeń osób zatrudnionych w działach HR wahała się od 3 200 PLN wśród doradców zawodowych do 15 745 PLN w przypadku dyrektorów ds. personalnych. Na większości stanowisk miesięczne wynagrodzenie nie przekraczało 5 000 PLN.

  • Multitasking umarł. Poznaj 6 sposobów na produktywność pracy

    Multitasking umarł. Poznaj 6 sposobów na produktywność pracy

    Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach multitasking jest pewnego rodzaju standardem. Tymczasem często nam narzucana, wszechobecna wielozadaniowość bywa prostą drogą do wyraźnego spadku efektywności pracy. Tak uważa m.in. Matthew ...