eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bolesławiec › Kontroler Finansowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Kontroler Finansowy

Lokalizacja:

Bolesławiec

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Bolesławiec
NR REF.: 1185179

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej około 30km od Bolesławca poszukujemy kandydata na stanowisko Kontrolera Finansowego.
W nowej roli będziesz odpowiedzialny m.in. za:

  • udział w procesie budżetowania,
  • kalkulację kosztów wytworzenia produktu,
  • tworzenie i rozwój narzędzi wspierających proces raportowania - dashboardy,
  • analizy ad hoc na potrzeby Zarządu,
  • przygotowywanie, analizowanie i interpretowanie wyników operacyjnych na potrzeby raportowania do Zarządu,
  • procedowanie zamknięcia miesiąca,
  • aktywna współpraca z Controlling Managerem, Dyrektorem Finansowym i Kierownikami innych działów

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w roli Analityka Finansowego lub Kontrolera zgromadzone w firmie o profilu produkcyjnym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna, bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, proaktywna postawa, komunikatywność, umiejętność prezentowania danych,
  • praktyczna znajomość systemu SAP oraz BI będzie dodatkowym atutem

Możemy zaoferować:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia rozwoju zawodowego w interesującej branży i w międzynarodowym środowisku
  • pakiet benefitów (bezpłatne szkolenia językowe, prywatna opieka medyczna,
    pakiet szkoleń, Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie posiłków w restauracji pracowniczej)
  • możliwość udziału w wielu międzynarodowych projektach.

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 41 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt