PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Inżynier Systemów Ciepłowniczych

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Inżynier Systemów Ciepłowniczych

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Prowadzenie analiz inżynierskich w zakresie pracy sieci ciepłowniczych i urządzeń systemów ciepłowniczych,
  • Wdrażanie oprogramowania do modelowania systemów ciepłowniczych / Kierowanie projektami / Wdrażanie rozwiązań / Optymalizacja pracy systemów ciepłowniczych / Prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • Projektowanie rozwiązań inżynierskich - Analiza potrzeb i wymagań / Opracowywanie koncepcji i scenariuszy / Opracowywanie ocen i opinii technicznych,
  • Przygotowywanie ofert handlowych / Analiza potrzeb i wymagań / Spotkania handlowe oraz prezentacje dla Kontrahentów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, branże związane z ciepłownictwem, przesyłem i dystrybucją ciepła,
  • Umiejętność szybkiego opanowania nowych zagadnień z dziedziny ciepłownictwa oraz informatyki,
  • Umiejętność korzystania z technik informatycznych w rozwiązywaniu zadań technicznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - poziom min B2 - wykorzystywany do komunikacji z klientami oraz dostawcami rozwiązań informatycznych,
  • Prawo jazdy.

Firma oferuje:
  • pracę wspartą nowoczesnymi technikami informatycznymi,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach zagranicznych,
  • stabilne zatrudnienie,
  • zatrudnienie w firmie cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: magdalena.krzepina@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

Klauzula RODO:

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia