PracaOferty pracy Bielsko-Biała › Handlowiec z językiem angielskim

Kto szuka:

HR SIGMA

Stanowisko:

Handlowiec z językiem angielskim

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

KOGO POSZUKUJĄ?

  • Kandydatów z umiejętnościami pozyskiwania klientów i budowania długotrwałych relacji.
  • Mile widziane doświadczenie w handlu na terenie UE.
  • Motywacji, skuteczności i osiągania celów w obszarze sprzedaży.
  • Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami zagranicznymi.
  • Duże znaczenie ma również umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów.

CZYM BEDZIESZ SIE ZAJMOWAC?

  • Tworzeniem i rozwijaniem relacji z nowymi klientami, prowadzeniem kontaktów handlowych i obsługą klientów.
  • Budowaniem marki firmy na podległym rynku.
  • Prowadzeniem procesu sprzedaży i zakupu, w tym dokumentacji handlowej w języku polskim i angielskim.

CO ZYSKASZ PRACUJAC U NICH?

  • Umowę o pracę.
  • Prowizje za wyniki sprzedażowe.
  • Pracę w standardowych godzinach 8-16.
  • Komfortowe biuro w Bielsku-Białej z przestronnymi i klimatyzowanymi pomieszczeniami.
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kwalifikacje oraz motywacyjnych sesji coachingowych.

Brzmi świetnie? Aplikuj.

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska!

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: HR SIGMA

branże: Sprzedaż