eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Białystok › Senior ServiceNow Consultant

Kto szuka:

Smart-HR

Stanowisko:

Senior ServiceNow Consultant

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Zarządzanie usługami platformy ServiceNow (moduły: HR, SPM, PPM, CSM),
  • Tworzenie rozwiązań w środowisku CRM,
  • Zarządzanie konkurencyjnymi priorytetami w złożonym środowisku,
  • Badanie i analiza problemów z podejściem metodycznym i zdyscyplinowanym,
  • Rozwiązywanie problemów i obsługa użytkowników,
  • Uczestnictwo w spotkaniach zespołu,
  • Utrzymywanie aktualnych wersji w VCS,
  • Pisanie testów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy na temat platformy ServiceNow, zrozumienie koncepcji i zasad zarządzania usługami,
  • Doświadczenia w pracy ze standardami kontroli jakości i testowania,
  • Certyfikatu administratora ServiceNow,
  • Certyfikatu Specjalista ds. wdrożeń ServiceNow,
  • Umiejętności opracowywania kreatywnych rozwiązań technicznych, poszukiwania alternatywnych rozwiązań i formułowania rekomendacji,
  • Umiejętności wyrażania silnej obecności, profesjonalnego wizerunku i pewnego radzenia sobie ze złożonymi problemami technicznymi,
  • Doświadczenie w modułach takich jak: SPM, PPM, APM, CSM, HR.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę zdrowotną,
  • Dofinansowanie karty Multisport oraz „lunch benefits” ze zniżkami,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Refinansowanie okularów,
  • Możliwość udziału w różnych wydarzeniach i konkursach z nagrodami,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Darmowy dostęp do płatnej platformy e-learningowej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się dostarczaniem rozwiązań technicznych dla przemysłu, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Smart-HR

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Wynagrodzenia kierowców zawodowych - jakie zmiany w 2024?

    Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

  • Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmiana lub utrata pracy a zasiłek chorobowy

    Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

  • Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    Koniec pandemii. Jakie obowiązki pracowników i pracodawców od 1 lipca?

    1 lipca br. zostanie odwołany stan zagrożenia epidemicznego w Polsce. Konsekwencją prawną tego będą zmiany szeregu regulacji oraz ważności niektórych dokumentów. Dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców. Co się zmieni?

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości