eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Białystok › KURSANT/POLICJANT

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

KURSANT/POLICJANT

Lokalizacja:

Białystok

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1262

Obowiązki:

Proces doboru kandydatów do służby w Policji realizowany jest na podstawie rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 22 marca 2023 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji (Dz. U. poz. 606).

Terminy przyjęć do służby w 2024 roku: 4 marca, 24 kwietnia, 8 lipca, 9 września, 30 października, 30 grudnia.
Po przyjęciu do służby ok. 6,5 miesiąca na szkolenie zawodowe podstawowe do jednej ze szkół Policji (144 dni szkoleniowe)

Po zakończeniu szkolenia, w ramach adaptacji zawodowej, oddelegowanie do pełnienia służby w oddziale prewencji Policji. Czas delegowania wynosi ok. 3 miesięcy (63 służby)

Szczegółowe informacje: https://podlaska.policja.gov.pl/pod/rekrutacja/ogloszenia-informacje

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • Wymogi formalne jakie musi spełniać kandydat, aby przystąpić do rekrutacji:1.co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe,2.obywatelstwo polskie,3.nieposzlakowana opinia (nieposzlakowana opinia oznacza, że dana osoba zachowuje się zgodnie nie tylko z normami prawnymi, uregulowanymi ustawowo, ale również z ogólnie przyjętymi normami moralnymi i etycznymi).4.nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,5.korzystanie z pełni praw publicznych,6.zdolność fizyczna i psychiczna do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować,7.dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych,8.osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej.

Miejsce pracy: Generała Józefa Bema 4, 15-369 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane służbą w Policji proszone są o dostarczenie kompletu dokumentów do Sekcji Doboru i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr, Szkolenia i Obsługi Prawnej KWP w Białymstoku drogą pocztową/e-mail Sekcja Doboru i Doskonalenia ZawodowegoWydziału Kadr, Szkolenia i Obsługi PrawnejKWP w Białymstokuul. Sienkiewicza 6515-003 BiałystokAdres e-mail: dobor.wkis.kwp@bk.policja.gov.plzłożenie dokumentów - pliki do pobrania na stronach internetowych komend Policji https://podlaska.policja.gov.pl/pod/rekrutacja/ogloszenia-informacjepodanie o przyjęcie do służby w Policji skierowane do komendanta wojewódzkiego Policji.wypełniony kwestionariusz osobowy (tylko część A i B)kserokopie dokumentów (nie odpisy) potwierdzających posiadane wykształcenie oraz umiejętności (oryginały przynieść ze sobą do wglądu przez pracownika kadr).Na każdym etapie postępowania kwalifikacyjnego trzeba mieć dowód osobisty.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-11

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia