PracaGrupypl.praca.oferowana › grafik - projektant /etat [Wadowice]
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-09-11 20:35:55
    Temat: grafik - projektant /etat [Wadowice]
    Od: Maspex <e...@...ogloszeniu>

    Grupa Maspex Wadowice [www.maspex.pl] największa polska firma spożywcza,
    producent znanych marek, m.in.: Tymbark, Kubuś, Lubella, DecoMorreno,
    Puchatek, Plusssz, poszukuje pracownika na stanowisko Grafik-Projektant.

    Zakres obowiązków obejmuje: projektowanie opakowań, materiałów BTL, nadzór
    graficzny nad wybranymi markami z portfolio firmy.

    Od kandydata oczekujemy:
    - wykształcenia kierunkowego;
    - umiejętności plastycznych i projektowych popartych wartościowym
    portfolio;
    - rysunku odręcznego;
    - umiejętności pracy w zespole.

    Dodatkowymi atutami będą:
    - wyższe wykształcenie plastyczne;
    - dobra znajomość pakietu Adobe Creative Studio;
    - ogólna wiedza na temat przygotowania prac do druku.

    W zamian oferujemy:
    - stabilne zatrudnienie w dużym koncernie;
    - dobre wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności;
    - pracę w profesjonalnym studio graficznym, nad poważnymi projektami;
    - możliwości indywidualnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    - normalną, przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole;
    - rozległy system szkoleń zawodowych i językowych.

    Praca wyłącznie na cały etat, w centrali firmy, w Wadowicach.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie do dnia 3.10.2008, na adres:
    p.szewczyk[małpka]maspex.com
    życiorysu ze zdjęciem, listu motywacyjnego, oraz portfolio zawierającego
    dokładnie 10 wybranych prac w formie PDF lub JPG.
    Oferty nie spełniające powyższych warunków nie będą rozpatrywane.
    Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Skontaktujemy się tylko z
    wybranymi osobami. Przewidywany czas rozpoczęcia pracy: 3.11.2008

    Piotr Szewczyk
    dział graficzny
    Grupa Maspex Wadowice
    ul. Chopina 10
    34-100 Wadowice

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1