PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Architekt rozwiązań IT <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-06-07 16:30:03
    Temat: Warszawa => Architekt rozwiązań IT <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy, posiadającej
    odziały w całej Europie szukamy osoby na stanowisko:

    ***** Architekt rozwiązań IT

    ***** Zakres obowiązków:

    * Analiza i budowa architektury nowych rozwiązań pod kątem
    wydajności, bezpieczeństwa, i integralności z istniejącą
    infrastrukturą lokalną oraz centralną
    * Współpraca z Analitykami Biznesowymi, Kierownikami Projektów przy
    projektowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań
    * Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za inne komponenty
    infrastruktury informatycznej w celu zapewnienia spójności
    rozwiązań
    * Współpraca z jednostkami technologicznymi nad szczegółami
    implementacyjnymi
    * Współpraca z jednostkami biznesowymi i technologicznymi w zakresie
    planowanych i wdrażanych usług, rozwiązań technologicznych
    oraz dostępnych na rynku rozwiązań, wspierających cele
    biznesowe
    * Współpraca z dostawcami zewnętrznymi.
    * Utrzymywanie repozytorium architektonicznego oraz dokumentacji
    * Analiza zmian w systemach IT oraz ocena pod względem
    architektonicznym
    * Projektowanie interfejsów i usług pomiędzy różnymi
    systemami/modułami głównie w oparciu o architekturę
    SOA/Microservices z wykorzystaniem usług SOAP oraz REST
    * Tworzenie projektów technicznych i nadzór nad wdrożeniem
    rozwiązań integracyjnych
    * Opracowywanie wizji docelowej w zakresie integracji
    * Opracowywanie rekomendacji w zakresie bezpieczeństwa
    * Kompleksowy nadzór nad architekturą bezpieczeństwa projektowanych
    rozwiązań
    * Utrzymanie oraz aktualizacja repozytorium architektonicznego

    ***** Nasze super wymagania:

    * Doświadczenie min. 1-2 lata w obszarze architektury rozwiązań
    /projektowania systemów
    * Znajomość rozwiązań technologicznych oraz typów" systemów:
    ESB, API Management, CRM, CMS, WMS
    * Zaawansowana znajomość rozwiązań bazodanowych: SQL Server,
    PostgreSQL, MSQL
    * Znajomość zagadnień związanych z rozwiązaniami chmurowymi oraz
    projektowaniem rozwiązań chmurowych
    * Co najmniej średnio-zaawansowana znajomości języka SQL/PLSQL
    * Zaawansowana znajomości sposobów opisu
    architektonicznego/modelowania systemów typu UML/Archimate i inne
    * Biegła znajomość narzędzi do modelowania architektury
    rozwiązań typu Visual Paradigm, Sparx / Enterprise Architect
    * Zaawansowana znajomość zagadnień bezpieczeństwa rozwiązań
    chmurowych (chmury publiczne, prywatne, współdzielone,
    bezpieczeństwo, bezpieczeństwo sieci komputerowych,
    bezpieczeństwo systemów Linux, , bezpieczeństwo systemów
    Windows
    * Znajomość standardów ISO/IEC2700x
    * Znajomość CIS, NIST, mile widziane COBIT
    * Doświadczenie w realizacji audytów bezpieczeństwa oraz testów
    penetracyjnych
    * Doświadczenie w rozwoju narzędzi w zakresie cyberbezpieczeństwa

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znajomość obszarów analityki danych (BI)
    * Certyfikacja TOGAF lub innej metodyki wdrażania architektury
    korporacyjnej
    * Znajomość BPMN
    * Znajomość ITIL
    * Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi proces
    wytwórczy metodą DevOps
    * Certyfikacje z zakresu bezpieczeństwa IT i architektury IT

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    * Bogaty pakiet benefitów oraz ubezpieczeń
    * Pracę w międzynarodowym środowisku

    dium=cron&utm_campaign=1906

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.