PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Architect Front-end (React + Redux) <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2019-04-12 10:00:02
    Temat: Warszawa => Architect Front-end (React + Redux) <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasz Klient - międzynarodowa firma - oferuje ekscytującą,
    prawdziwie międzynarodową możliwość budowania kariery,
    jednocześnie wywierając pozytywny wpływ, w innowacyjnym i
    dynamicznym środowisku. Firma uznawana jest za najbardziej
    zaufany biznes w zrównoważonym łańcuchu dostaw, jest
    napędzana przez zróżnicowany zespół ponad 45 narodowości,
    który ma rzeczywisty wpływ na praktyki środowiskowe i
    społeczne firm na całym
    świecie, wykorzystując wpływ globalnych łańcuchów dostaw.
    Współpracują z ponad 200 globalnymi firmami międzynarodowymi,
    w tym Verizon, GSK, Coca Cola Enterprises, Nestle, Johnson &
    Johnson, Renault, ING Bank i Subway.
    <strong>Dołącz do nas, szukamy zabawnych i pełnych pasji ludzi,
    którzy pomogą nam coś zmienić!</strong>

    ***** Architect Front-end (React + Redux)

    ***** Opis stanowiska:

    * Komunikacja z UI / UX, biznesem, analizowanie i sugerowanie
    wydajnych rozwiązań w oparciu o ich wymagania
    * Zdefiniowanie i utrzymanie mpy architektury, rozwiązań
    technicznych dla nowych i istniejących funkcji każdej części
    projektów
    * Odpowiedzialność za właściwości architektury aplikacji
    front-end
    * Dobry aktywny słuchacz uwzględniający propozycje inżynierów
    front-endu w ostatecznym rozwiązaniu (syndrom anti ivory-tower)
    * Dostarczanie usług architektonicznych, doradztwo i projektowanie
    koncepcyjne, techniczne i procesowe
    * Współpraca z inżynierami front-endu, aby generować i utrzymywać
    kod zgodnie z uzgodnionym standardem kodowania i najlepszymi
    praktykami
    * Wprowadzanie najnowszych technologii i budowa szybkiich funkcji
    Proof of Concept w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb
    biznesowych
    * Przygotowywanie, ulepszanie i wprowadzanie nowych podejść /
    metodologii / narzędzi i technik w dziale
    * Przygotowanie dokumentacji technicznej

    ***** Od Kandydata oczekujemy:

    * <strong>Praktyczne doświadczenie zawodowe (i aktualna wiedza
    teoretyczna) w React & Redux
    * 6 lat doświadczenia zawodowego jako programista JavaScript
    * Minimum rok doświadczenia zawodowego jako architekt / lider w
    projektach z dużym wykorzystaniem nowoczesnych technologii
    frontendowych
    * 3 lata w projektowaniu i budowaniu aplikacji SPA przy użyciu
    struktury / biblioteki aplikacji (Angular 1.x / 2.x, React, Ember,
    Aurelia, Vue itd.)</strong>
    * Znajomość (typowe scenariusze codziennego użytkowania) z
    nowoczesnym zestawem narzędzi do programowania JavaScript
    (narzędzia "budowania', pakowanie, lintowanie, transpilery)
    * Potwierdzony przebieg projektu tworzenia aplikacji internetowych
    klasy korporacyjnej dla użytkowników biznesowych (np.:
    bezpieczeństwo, projektowanie RESTful Web API, dogłębne HTTP,
    automatyzacja testów w przeglądarce, i18n)
    * Praktyczna znajomość dialektów ES typu statycznego (Flow,
    TypeScript) i RxJS (obserwowalne)
    * Doświadczenie w pracy nad procesem rozwoju Agile / Scrum
    * Umiejętność dobrej pracy w międzynarodowym i wielokulturowym
    środowisku w szybko rozwijającej się firmie
    * Wymagana biegłość w języku angielskim
    * Urodzony Leader, gracz zespołowy, dobry komunikator i moderator
    * Wykształcenie wyższe techniczne (dziedzina informatyki lub inny
    odpowiedni / pokrewny kierunek)

    ***** Proponujemy:

    * <strong>Atrakcyjne wynagrodzenie (120 - 150 PLN / H)
    * Roczne premie w wysokości jednej miesięcznej pensji</strong>
    * Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
    * Opieka zdrowotna
    * Karta Multisport
    * Lekcje francuskiego dwa razy w tygodniu
    * Flexi-time (8/10 - 16/18)
    * Okazjonalna praca zdalna
    * Możliwość pracy w innej lokalizacji firmy
    * Swobodne i bardzo przyjazne środowisko
    * Ciekawe szkolenia wewnętrzne
    * Wyzwanie, możliwości wymiany umiejętności w międzynarodowym
    zespole
    * Umiejętność pracy w sposób autonomiczny iw środowisku, w
    którym twoje pomysły są cenione

    dium=cron&utm_campaign=1904

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.