PracaGrupypl.praca.oferowana › Specjalista d/s Marketingu - Trójmiasto
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-01-19 23:55:21
    Temat: Specjalista d/s Marketingu - Trójmiasto
    Od: "Portal" <p...@g...com>

    Portal internetowy o zasięgu ogólnpolskim poszukuje osoby na
    stanowisko SPECJALISTY DS. MARKETINGU.

    Wymagania:
    - umiejętność przygotowywania planów marketingowych i analizy
    efektów podjętych działań promocyjnych
    - doświadczenie w przygotowywaniu projektów marketingowych i ich
    wdrażaniu
    - doświadczenie w organizowaniu promocji
    - umiejętność przygotowywania i przeprowadzania prezentacji
    - umiejętność analitycznego myślenia
    - umiejętność korzystania z komputera i Internetu z uwzględnieniem
    e-marketingu
    - dobra prezencja i komunikatywność
    - dobra organizacja pracy
    - kreatywność, samodzielność, zaangażowanie, samodyscyplina

    Obowiązki:
    - ogólnie pojęty web-marketing
    - kreowanie wizerunku firmy
    - wprowadzanie zmian na stronach internetowych
    - optymalizacja wyników w wyszukiwarkach
    - redagowanie tekstów, tworzenie ofert etc.
    - kontakty z klientami
    - przygotowywanie i realizowanie akcji marketingowych

    Oferujemy:
    - dużą swobodę działania i elastyczne warunki pracy
    - wynagrodzenie podstawowe + premia zależna od uzyskiwanych wyników
    - możliwość osobistego rozwoju oraz awansu
    - forma zatrudnienia: na stałe po okresie próbnym

    Ofertę zawierającą list motywacyjny oraz CV prosimy przesłać na
    adres: pracujMALPAgmail.com. Prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie
    na wykorzystanie danych osobowych w celach rekrutacji. Zastrzegamy
    sobie odpowiedź na wybrane oferty.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1