PracaGrupypl.praca.oferowana › Sekretarka / Asystentka biura - WROCŁAW
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2009-02-18 11:29:48
    Temat: Sekretarka / Asystentka biura - WROCŁAW
    Od: "[pwa]" <p...@n...poczta.onet.pl>

    Witam!

    [adres ogłoszenia:
    etarka.html]

    Firma konsultingowa SI-Consulting S.A., dostawca zintegrowanego
    oprogramowania biznesowego dla firm ze wszystkich branż i sektorów
    gospodarki, aktualnie w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
    Sekretarka
    Miejsce pracy: Wrocław

    Od zainteresowanych Kandydatów oczekujemy:
    o wykształcenie wyższe
    o doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    o bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    o wskazana znajomość języka angielskiego (w stopniu
    komunikatywnym)
    o umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    o samodzielność i zdolności organizacyjne
    o umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    o wysoka kultura osobista
    o dyspozycyjność
    Zakres obowiązków:
    Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki
    Wykonywanie czynności w zakresie obsługi urządzeń biurowych
    Koordynacja korespondencji przychodzącej/wychodzącej oraz jej obiegu
    Wspieranie pracowników biura w bieżącej działalności, w tym
    organizowanie spotkań, załatwianie formalności
    Dbanie o zaopatrzenie biura

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz
    ze zdjęciem na adres:

    SI-Consulting S.A.
    ul. Muchoborska 18
    54-424 Wrocław

    lub na adres email rekrutacja(at)si-consulting.pl ("at" zastąp znakiem "@").
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Pozdrawiam,
    Paweł

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1