PracaGrupypl.praca.oferowana › Poznań => Konsultant wdrożeniowy BI <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-18 11:20:02
    Temat: Poznań => Konsultant wdrożeniowy BI <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, firmy konsultingowej specjalizującej się we
    wdrażaniu rozwiązań controllingowych szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Konsultant wdrożeniowy BI
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * Samodzielny udział w projektach wdrożeniowych systemu Business
    Intelligence
    * Analiza potrzeb Klienta i opracowywanie optymalnych rozwiązań
    * Przygotowywanie systemu na podstawie wymagań przedstawionych przez
    Klienta
    * Prowadzenie szkoleń dla indywidualnych i grupowych użytkowników
    końcowych
    * Tworzenie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie
    metodyki
    * Współpraca z działem programistów przy wprowadzaniu
    zmian/implementacji systemu
    * Wsparcie użytkowników systemu

    ***** Wymagania:

    * Wiedzy na temat rachunkowości zarządczej z naciskiem na
    budżetowanie
    * Wiedzy na temat zarządzania przedsiębiorstwem
    * Znajomości stosowanych systemów informatycznych wspomagających
    ewidencję danych
    * Znajomości tematyki związanej z budową Hurtowni Danych
    * Znajomości SQL Server 2008 i technologii OLAP
    * Podstawowej umiejętności posługiwania się językiem SQL i MDX
    * Czynnej znajomości języka angielskiego
    * Umiejętności pracy z Klientem
    * Dyspozycyjności i otwartości na nowe wyzwania
    * Czynne prawo jazdy kat. B

    ***** Oferujemy:

    * Przyjazną atmosferę pracy
    * Możliwości rozwoju zawodowego
    * Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych projektów
    * Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/5890-konsultant-wdrozeni
    o-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.