PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Poznań => Konsultant SAP FI - Dział Serwisu <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-04-29 17:30:02
    Temat: Poznań => Konsultant SAP FI - Dział Serwisu <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy konsultingowej, w związku
    z rozwojem Działu Serwisu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    ***** Konsultant SAP FI - Dział Serwisu
    ***** miejsce pracy: Poznań

    ***** Zadania:

    * Wykrywanie błędów i ich analiza
    * Rozwiązywanie problemów i opracowywanie optymalnych rozwiązań
    zgodnie z SLA
    * Zapewnienie wsparcia systemu i prowadzenie bieżącej dokumentacji
    * Wsparcie zespołu projektowego w testowaniu, wdrażaniu i tworzeniu
    rozwiązań
    * Szkolenie kluczowych użytkowników

    ***** Wymagania:

    * Ponad trzyletnie doświadczenie w zakresie utrzymania lub rozwoju
    systemu SAP moduł FI
    * Wiedza z zakresu FI GL/ AP/ AR/ TR/ AA - warunek konieczny
    * Praktyczna znajomość kluczowych funkcjonalności z obszaru FIN -
    FCSM CM/TRM/TM
    * Znajomość innych modułów SAP będzie dodatkowym atutem
    * Chęć poszerzania i pogłębiania wiedzy o SAP
    * Doświadczenie w posługiwaniu się SAP wersja ECC 5.0 lub wyższej
    * Umiejętność organizacji czasu pracy
    * Wysoka komunikatywność i dobry kontakt z klientem
    * Zdolność do pracy wielozadaniowej, indywidualnej oraz w zespole,
    * Zwracanie uwagi na detale i dotrzymywanie terminów
    * Zorientowanie na wyniki i potrzeby klienta
    * Biegła znajomość języka angielskiego - wysoka komunikatywność
    * Umiejętność identyfikowania problemów, umiejętność doboru
    odpowiednich rozwiązań i współpracy z klientem w zakresie ich
    wdrażania
    * Dyspozycyjność do pracy w godzinach 12.00-20.00.

    ***** Oferujemy:

    * Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    * Praca w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów
    * Prywatna opieka medyczna
    * Interesująca ścieżka kariery w wielokulturowej organizacji
    * Pomoc przy relokacji
    * Praca w młodym, dynamicznym zespole.

    => => https://TeamQuest.pl/Poznań/4090-konsultant-sap-fi-n
    ntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.