PracaGrupypl.praca.oferowana › Handlowiec IT / Warszawa / Stała
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2006-05-28 22:10:50
    Temat: Handlowiec IT / Warszawa / Stała
    Od: Zbyszek Sajgon Warakomski <z.warakomski@[wytnijto]quicksilver.pl>

    Firma Quicksilver w Warszawie działająca w branży internetowej poszukuje
    kandydata na stanowisko:

    Handlowiec

    Wymagania:
    - doświadczenie w handlu
    - znajomość zagadnień związanych z marketingiem w internecie
    - znajomość zagadnień związanych z usługami on-line
    - podstawowa znajomość systemów CMS
    - ogólna orientacja w technologiach wykorzystywanych w internecie
    (HTML, css, php i MySQL oraz Macromedia Flash)
    - kreatywność
    - samodzielność
    - systematyczność, terminowość i dobra organizacja pracy
    - bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    - wysoka kultura osobista

    Obowiązki:
    - pozyskiwanie nowych klientów
    - kontakt ze stałymi klientami

    Dodatkowymi atutami będą:
    - ukończone studia wyższe (preferowany kierunek: marketing)
    - własna baza kontaktów
    - znajomość języka niemieckiego

    Oferujemy
    - pracę w młodym i rozwijającym się zespole
    - możliwość rozwoju zawodowego
    - zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
    - motywacyjny system płac

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na
    adres

    z.warakomski[at]quicksilver.pl

    Prosimy również załączyć i podpisać poniższą klauzulę:

    ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów
    rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o Ochronie danych Osobowych z dnia
    29.08.1997 r. Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1