PracaGrupypl.praca.oferowana › BDI/kierownik robót/woj. mazowieckie/nr ref. 827-03
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-12-11 11:57:19
    Temat: BDI/kierownik robót/woj. mazowieckie/nr ref. 827-03
    Od: "Bank Danych o Inzynierach" <b...@b...com.pl>

    Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu działającego w branży
    budownictwa i usług developerskich, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    kierownik robót

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe budowlane (budownictwo lądowe),
    - uprawnienia budowlane,
    - co najmniej 5-letnie doświadczenie w wykonawstwie na podobnym stanowisku
    kierowniczym,
    - komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    - predyspozycje do pracy w grupie,
    - dokładność, uczciwość i dobra organizacja pracy,
    - umiejętności pracy w stresie.

    Zakres obowiązków:
    - planownie i nadzór pracy sił własnych i podwykonawców,
    - odpowiedzialność za terminowość, bezpieczeństwo i jakość robót,
    - nadzór nad własnym zespołem pracowników,
    - współpraca z kierownikami robót w innych branżach,

    Miejsce podjęcia pracy:
    mazowieckie

    Forma zatrudnienia:
    umowa o pracę

    Zaniteresowanych prosimy o wypełnienie ankiety na stronach www.bdi.com.pl i
    zgłoszenie zainteresowania oferta o nr. ref. 827-03.

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1