eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Głuchowo (pow. poznański › Magazynier

Kto szuka:

"CETEL SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Stanowisko:

Magazynier

Lokalizacja:

Głuchowo (pow. poznański, gm. Komorniki)

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Inwentaryzacja asortymentu
  • Przygotowanie przesyłek do załadunku i wysyłek zgodnie z dokumentami
  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
  • Kontrola wydawanych towarów, dbanie o wysoki standard usług.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie jako Magazynier i/lub znajomość branży Wod-Kan-Gaz
  • Zaangażowanie i dyspozycyjność
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
Mile widziane
  • Znajomość procedury i zasad gospodarki magazynowej.
  • Obsługa sprzętu magazynowego np. wózki widłowe.
  • Uprawnienia UDT.

Firma oferuje:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku, w elastycznym grafiku.
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: Umowa o pracę lub umowa zlecenia.
  • Dofinansowanie karty Multisport, aby dbać o swoje zdrowie i kondycję.
  • Prywatną opiekę medyczną, abyś czuł się zawsze zabezpieczony.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie, bo Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne.
  • Codziennie zapewniamy darmowy obiad - dbamy o Twój komfort w trakcie pracy.
  • Możliwość otrzymywania comiesięcznych premii - doceniamy Twoje osiągnięcia.
  • Wynagrodzenie, uzależnione od Twoich umiejętności i kompetencji.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inspektor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Doradca techniczno - handlowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: "CETEL SERWIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

branże: Logistyka / Transport / Zakupy