PracaOferty pracy Gdynia › Specjalista ds. PR i E-marketingu

Kto szuka:

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Stanowisko:

Specjalista ds. PR i E-marketingu

Lokalizacja:

Gdynia

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Wdrażanie strategii marketingowej i PR dla Uniwersytetu WSB Merito w Gdyni.
  • Kreowanie i prowadzenie projektów marketingowych, eventów.
  • Realizowanie działań w zakresie e-marketingu i PR.
  • Współpraca z mediami i agencjami reklamowymi.
  • Aktualizacja treści na stronie www.
  • Opieka nad kanałami social media (działania organiczne i płatne) ze wsparciem działu social media w centrali.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie PR i marketingu (w tym działań w obszarze digital marketingu).
  • Doświadczenie w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych (współtworzenie contentu, publikacja, rozwój treści).
  • Posiadanie merytorycznej wiedzy z zakresu PR i media relations, w tym znajomość narzędzi do monitoringu mediów.
  • Praktyczna znajomość kanałów social media: Facebook, Instagram, X (Twitter), YouTube, Linkedin.
  • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie oraz sprawne organizowanie pracy własnej.
  • Mile widziane doświadczenie w promocji uczelni wyższej.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Dodatkowe dni wolne w roku (ok. 5-8 dni).
  • Elastyczny czas pracy.
  • Praca w systemie hybrydowym (1 tydzień - 3 dni w biurze/2 dni w domu; 2 tydzień - 2 dni w biurze/3 dni w domu).
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość podjęcia studiów na jednym z Uniwersytetów WSB Merito należących do Grupy Merito na preferencyjnych warunkach po 6 miesiącach pracy.
  • Nauka języka angielskiego z dofinansowaniem przez pracodawcę po 6 miesiącach pracy.
  • Możliwość skorzystania z pakietu dodatków pozapłacowych: opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie Generali.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-27

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

branże: Marketing / Reklama / PR

Praca - wiadomości i porady

  • Coraz więcej zwolnień grupowych

    Coraz więcej zwolnień grupowych

    W 2024 roku spodziewany jest znaczny wzrost zwolnień grupowych w Polsce. Takie plany ogłosiły już m.in. Agora, ING, IKEA, ABB czy BNP Paribas Bank Polska. Zwalnia nawet dotychczas szybko rosnący sektor usług biznesowych. W centrach usług w ...

  • Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki freelancerów 2023 - w których branżach wzrosły najbardziej?

    Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

  • GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    GUS: średnia krajowa w II 2024 wyższa o 12,9% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    Jak ZUS kontroluje zwolnienia lekarskie?

    W I kwartale 2023 roku ZUS przeprowadził w całej Polsce 117,2 tys. kontroli osób posiadających zaświadczenie o czasowej niezdolności do pracy i wydał 7,77 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Co kontroluje ...