PracaOferty pracy Dźwirzyno › Pokojowa / Kołobrzeg, Dźwirzyno - praca od zaraz

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

Pokojowa / Kołobrzeg, Dźwirzyno - praca od zaraz

Lokalizacja:

Dźwirzyno, Kołobrzeg, Polska

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Aktualnie dla Naszego Klienta, 4- gwiazdkowego Hotelu szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pokojowa

Lokalizacja: Kołobrzeg, Dźwirzyno.

Oferujemy:

  • godziny pracy: 7-15 lub 9-15 od poniedziałku do niedzieli, minimum 160-168h w miesiącu,
  • umowę zlecenie – praca sezonowa,
  • wynagrodzenie: 27,70 zł brutto/h (od lipca 28,10 zł brutto/h)
  • możliwość przedłużenia umowy

​Oczekujemy:
  • książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,
  • doświadczenia w sprzątaniu pensjonatów, domków, pokojów hotelowych,
  • języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • dostępności do pracy od zaraz.

Zakres obowiązków:
  • utrzymywanie porządku w pokojach hotelowych,
  • urzymywanie porządku w częściach wspólnych hotelu.

Zainteresowała Cię oferta? Aplikuj już dziś!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa Zlecenie
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering