PracaOferty pracy Warszawa › Zdobądz doświadczenie w korporacji - praca z językiem holenderskim

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Zdobądz doświadczenie w korporacji - praca z językiem holenderskim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną założoną w 1987 roku w Izraelu i obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych. Nasza siedziba znajduje się w Poznaniu, dodatkowo posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku i Wrocławiu.
Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży PBO/SSC, poszukujemy kandydatów na stanowisko związane z branżą Social Media.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki przyszłego pracownika:

  • weryfikacja danych, filmów i treści, publikowanych przez użytkowników
  • analiza treści, pod kątem zachowania przepisów i polityki prywatności firmy
  • akceptacja i publikowanie oraz odrzucanie wstawianych treści
  • wykonywanie pracy zgodnie z ustalonymi procedurami
  • akceptowanie lub odrzucanie treści internetowych
  • analiza treści pod kątem ich zgodności z regulaminem
  • analiza treści, usuwanie treści niezgodnych z regulaminem
  • codzienna praca z wykorzystaniem Social Media
  • raportowanie do klienta biznesowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka holenderskiego B2/C1oraz znajomość języka angielskiego B2
  • otwartość i komunikatywność
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz oceny
  • zainteresowanie obszarem Social Media, IT itp.
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe oraz zainteresowanie branżą
  • zainteresowanie branżą i chęć rozwoju w jej kierunku
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin w skali miesiąca

Nasz Klient zapewnia:

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o prace, od pierwszego dnia współpracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów dodatkowych
  • możliwość wykorzystania języków obcych w praktyce
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • szkolenie stanowiskowe oraz dodatkowe kursy językowe
  • praca stacjonarna lub hybrydowa z siedziby firmy (Kraków, Warszawa)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Obsługa klienta / Call center

Praca - wiadomości i porady

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i TSL szukają fachowców. Jakie zarobki oferują?

    Branża produkcyjna i transportowo-logistyczna borykają się z niedoborem pracowników. Duże zapotrzebowanie na techników, monterów czy elektryków przekłada się na zmniejszenie regionalnych dysproporcji płacowych na tych stanowiskach ...

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...