PracaOferty pracy Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice › Magazynier - Operator SAP

Kto szuka:

ASK Poland Sp. z o.o.

Stanowisko:

Magazynier - Operator SAP

Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Pszczyna, Oświęcim, Kety, Cieszyn, Skoczów)

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r., międzynarodowy lider w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych jak również prętów antenowych i wzmacniaczy poszukuje kandydata/ tki na stanowisko:

Poszukujemy kandydata/ tki na stanowisko:

MAGAZYNIER-OPERATOR SAP

Opis stanowiska:
1. Przyjmowanie towarów do magazynu ( odbiór jakościowy i ilościowy).
2. Rejestrowanie dostaw w systemie.
3. Rozmieszczanie materiału na magazynie.
4. Kompletacja i wydawanie materiału na produkcje.
5. Wysyłka wyrobu gotowego.
6. Sporządzanie dokumentacji magazynowej.
7. Obsługa systemu SAP.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
1. Wykształcenie minimum zawodowe.
2. Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub chęć odbycia kursu finansowanego na koszt pracodawcy
3. Znajomość systemu SAP.
4. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
5. Dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym.

Oferowane korzyści:
1. Stała praca w dużej, rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym.
2. Zatrudnienie na cały etat na umowę o pracę, bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o.
3. Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premie + dodatki;
4. Możliwość długoletniej współpracy, możliwość rozwoju zawodowego i awansu.
5. Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystana z opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: ASK Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna