eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Polska › Data Engineer with Python

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Data Engineer with Python

Lokalizacja:

Polska

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Polska
NR REF.: 1186007

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Data Engineer

Lokalizacja: hybryda, WarszawaBranża: farmacjaRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)Współpraca: współpraca długofalowa Start date: 1 miesiąc/ASAPGodziny pracy: godziny biznesowe
Stos technologiczny:
Must have – SQL, Python

Nice to have (występuję na projekcie) – ELT, Azure Data Factory, Azure Data Lake, Snowflake,
cloud technologies

Czym będziesz się zajmował/a:

  • Współpraca z zespołami analitycznymi i biznesowymi w celu udoskonalenia modeli danych, które zasilają narzędzia analizy biznesowej, zwiększając dostępność danych i wspierając podejmowanie decyzji opartych na danych
  • Projektowanie, tworzenie i zarządzanie niezawodnymi i skalowalnymi procesami ELT - Azure Data Factory
  • Wdrażanie i utrzymanie rozwiązań do przechowywania i analizy danych w wykorzystaniem Azure Data Lake i Snowflake
  • Utrzymanie jakości i bezpieczeństwa danych zgodnie z regulacjami prawnymi oraz standardami branżowymi

Co otrzymasz:
  • Długofalową współpracę z Klientem realizującym projekty dla największych graczy z sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telco i nie tylko
  • Błyskawiczny proces rekrutacyjny – jedno spotkanie, decyzja nawet w ciągu 1 dnia
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Czego oczekujemy:
  • Bardzo dobra znajomość języków programowania SQL i/ lub Python
  • Minimum 3 lata doświadczenia jako Data Engineer
  • Praktyczne doświadczenie przy projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań wpierających analizę danych
  • Wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, matematyka lub pokrewne kierunki techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją
  • Angielski na poziomie komunikatywnym (min. B2)

Nice to have:
  • Znajomość branży FMCG lub Farmaceutycznej
  • Znajomość innych platform cloud-owych (AWS, GCP), technologii Big Data, IoT
  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • Rozmowa techniczna z Klientem – spotkanie online (1h)
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Praca - wiadomości i porady

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Prywatne ubezpieczenie zdrowotne: jaki ma sens?

    Z pensji pracownika zatrudnionego w ramach umowy o pracę co miesiąc pobierana jest składka zdrowotna, której minimalna wysokość to nieco ponad 314 zł. Tyle samo możemy miesięcznie zapłacić za prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Czy jest to ...

  • 7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    7 błędów popełnianych na Linkedin. Czy też je robisz?

    Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Handel w niedzielę: projekt ustawy w zakresie wynagrodzenia pracowników budzi wątpliwości

    Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...