PracaOferty pracy Katowice › Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Kto szuka:

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • dofinansowanie karty sportowej Multisport
  • pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia
  • liczne szkolenia wewnętrzne oraz treningi umiejętności miękkich w ramach „Akademii BDO” (katalog szkoleń aktualizowany jest co miesiąc i obejmuje najnowsze trendy lub zmiany. Szkolenia odbywają się w czasie rzeczywistym)
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach merytorycznych oferowanych przez spółkę BDO Solutions
  • program wdrożeniowy realizowany na platformie rozwojowej w pierwszych tygodniach pracy, który ułatwi Ci proces wdrażania się
  • jasno określoną ścieżkę kariery i system ocen rocznych pozwalający na monitorowanie i wspieranie Twojego rozwoju
  • program rekomendacji pracowników
  • spotkania integracyjne zespołowe oraz firmowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Do Twoich zadań będzie należało:
  • zapoznanie się ze stosowanymi zasadami rachunkowości, ewidencjonowania i dekretowania faktur
  • obsługa programu finansowo-księgowego w zakresie modułów: Księga Główna, Sprzedaż i Należności, Zakupy i Zobowiązania, Kadry i Płace, Środki Trwałe
  • zapoznanie się z podstawowymi wydrukami z systemu finansowo-księgowego wymaganymi przez ustawę o rachunkowości
  • księgowanie faktur sprzedaży, wyciągów bankowych, faktur zakupu
  • dekretacja zaksięgowanych dokumentów
  • rozliczanie rozrachunków
  • rozliczanie podróży służbowych i weryfikacja innych rozliczeń sporządzanych przez Klientów

Firma oferuje:

Czego od Ciebie oczekujemy:
  • wyższego wykształcenia (preferowana specjalność: rachunkowość, finanse)
  • pierwszego doświadczenia zawodowego w księgowości (mile widziany staż/ praktyka w biurze rachunkowym)
  • podstawowej wiedzy w zakresie przepisów z rachunkowości, podatków i ubezpieczeń
  • dobrej znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
  • dobrej znajomości pakietu MS Office, znajomość programu Navision będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-20

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

branże: Księgowość / Audyt

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Emerytury pomostowe. Co się zmieniło od 1 stycznia 2024?

    Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

  • GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w I 2024 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w styczniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7768,35 zł brutto. Względem grudnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.