Pracownik fermy drobiu (m/k), szczepienie kurcząt - Holandia, Haren (okolice Groningen)

Trenkwalder

Haren, zagranica

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Haren
Opis stanowiska:
  • praca będzie polegać na szczepieniu kurcząt,
  • możliwe wyjazdy do innych lokalizacji.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na tym samym lub zbliżonym stanowisku,
  • mile widziane posiadanie dyplomu technika weterynarii,
  • znajomość jęz. niemieckiego lub angielskiego na poziomie podstawowym,
  • posiadanie samochodu w celu transportu do/z pracy.

Oferta:
  • stawka godzinowa 15,82€ brutto (13,27€ brutto + dodatek wakacyjny i urlopowy),
  • zakwaterowanie płatne 15€/dobę,
  • praca 1-zmianowa,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • umowa o pracę tymczasową na pełny etat, zawierana z agencją pracy Trenkwalder,
  • dodatkowa, bezpłatna polisa ubezpieczeniowa, obowiązująca podczas pobytu za granicą,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi