eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Inżynier Automatyk

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Inżynier Automatyk

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie standardów firmy w obszarze automatyki, bezpieczeństwa ludzi i maszyn.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych pod kątem automatyki i elektryki.
  • Nadzór nad instalacją nowopowstających linii technologicznych pod kątem jakości i bezpieczeństwa pracy.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną.
  • Współpraca z producentami maszyn i urządzeń.
  • Wprowadzanie ulepszeń w układach sterowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego, kierunków: Automatyka i Robotyka lub Elektronika.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (minimum 9 miesięcy)
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz pracy zespołowej.
  • Zdolności analitycznych w rozwiązywaniu problemów.
  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego.
  • Znajomości zagadnień związanych z przemiennikami częstotliwości preferowane PowerFlex, Kinetix.
  • Umiejętności obslugi i tworzenia projektu na HMI Rockwell.
  • Rzetelnego realizowania wytyczonych celów.
Mile wdziane:
  • Znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.
  • Umiejętność programowania sterowników firmy Allen Bradley.
  • Znajomości Platformy Wonderware Archestra.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wsparcie w relokacji do Wrocławia
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed).
  • Ubezpieczenie na życie i Pracowniczy Program Emerytalny.
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym „wczasy pod gruszą", premia na Święta).
  • Paczki świąteczne.
  • Dofinansowanie Karty Multisport Plus.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-01-21

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Inne / Pozostałe
Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Płaca minimalna 2021 wyższa o 200 zł brutto

    Od 1 stycznia wynagrodzenie minimalne rośnie w Polsce o 200 zł i wyniesie 2800 zł brutto. Jednocześnie zmianie ulega minimalna stawka godzinowa. Wzrośnie z obecnych 17 zł do 18,30 zł.

  • Jak zatrudnić cudzoziemca ze Wschodu?

    Jak zatrudnić cudzoziemca ze Wschodu?

    Należy zauważyć, iż pojęcie „Wschodu” jest dość szerokie – tym bardziej z punktu widzenia polskiego prawa migracyjnego. Stąd też różne są zasady zatrudniania obcokrajowców ze Wschodu. Prawo polskie, co do zasady wymaga, żeby ...

  • Ile zarobisz na graniu w gry komputerowe?

    Ile zarobisz na graniu w gry komputerowe?

    Jeszcze kilkanaście lat temu mało kto pomyślałby, że możliwym będzie, aby osoby z dwóch różnych krajów oddalonych od siebie o tysiące kilometrów mogły rywalizować ze sobą w grze komputerowej. Rozpowszechnienie się Internetu ...

  • Praca zdalna: jakie prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy?

    Praca zdalna: jakie prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy?

    W przyjętej przez rząd „Ustawie o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych” (tzw. specustawa koronawirusowa) ...

  • Wynagrodzenia w branży motoryzacyjnej - wiosna 2020

    Wynagrodzenia w branży motoryzacyjnej - wiosna 2020

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2020 - wiosna. W tegorocznym badaniu wzięło udział 58 zakładów z branży motoryzacyjnej.