Starszy magazynier z językiem niemieckim

Grupa Ideal

01-207 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego Zespołu poszukujemy Brygadzisty z umiejętnością komunikacji w języku niemieckim do pracy przy rozładunku i załadunku przesyłek kurierskich.

Wiele lokalizacji na terenie Niemiec

  • Stawka godzinowa brutto: 13-14 EUR/h + dodatek 2,5 EUR/godz.
  • Zarobki  2700-3200 EUR brutto miesięcznie

Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek przesyłek kurierskich
  • Prowadzenie dokumentacji czasu pracy i rozliczanie czasu pracy
  • Podpisywanie dokumentów z nowymi pracownikami
  • Wsparcie koordynatorów w organizacji i planowaniu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy fizycznej
  • Komunikatywna znajomość niemieckiego
  • Mile widziane posiadanie Prawa jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy z dokumentacją
  • Dobre zdolności komunikacyjne

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą polskich firm specjalizującą się w rekrutacji i rozwoju p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
11 610PLN - 13 760PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi