Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż pieczywa i wyrobów cukierniczych w nowym punkcie usługowym w Warszawie
  • obsługa kasy z ekranem dotykowym
  • obsługa i przyjmowanie zamówień od klientów
  • sprzątanie i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
  • komunikatywność, otwartość, dynamiczność
  • mile widziane doświadczenie w handlu/ sprzedaży
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14\14-22) oraz w weekendy

Oferujemy:

  • pracę w nowym punkcie cukierniczym w Warszawie!
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie + premie
  • pracę w systemie zmianowym (6-14/14-22)
  • szkolenia stanowiskowe oraz pełne wdrożenie
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy
  • przyjazną i otwartą atmosferę w pracy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi