PracaOferty pracy Warszawa › Pracownik ds. Obsługi Pasażerów w Terminalu

Kto szuka:

LS Airport Services S.A.

Stanowisko:

Pracownik ds. Obsługi Pasażerów w Terminalu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Forma umowy: umowa zlecenie

Wymagania stawiane pracownikowi:

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

Udział w procesie obsługi pasażerskiej, w tym:

  • obsługa pasażerów z całego świata na każdym etapie ich podróży na lotnisku Chopina od momentu odprawy biletowo-bagażowej, poprzez drogę do/z samolotu, a także odbioru bagażu
  • dbanie o jakość wykonywanej pracy według standardów lotniczych oraz oczekiwań naszych Klientów
CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY?
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • niekaralności
  • wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności nawiązywania kontaktu oraz współpracy z klientem
  • otwartości na nowe doświadczenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • punktualności

Firma oferuje:

CO OFERUJEMY?
  • Umowę zlecenia w firmie o wieloletniej tradycji
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia i certyfikaty
  • Pracę w ciekawym środowisku lotniczym
  • Pracę w zgranym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-09-22

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: LS Airport Services S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy
Inne / Pozostałe