PracaOferty pracy Warszawa › Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgii

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Oddział Chirurgii

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szpital Medicover

Al. Rzeczypospolitej 5

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • posiadasz kurs krwiodawstwa, każdy kolejny będzie dodatkowym atutem, szczególnie kurs RKO i EKG,
  • masz doświadczenie w pracy w szpitalu - mile widziane,
  • lubisz pracować z ludźmi.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasza oferta w pigułce:
  • dofinansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover – zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług na dedykowanym oddziale (w przypadku umowy o pracę),
  • elastyczny grafik, 12-godzinny system pracy,
  • umowa o pracę bądź współpracę w formie kontraktu gospodarczego,
  • jasna ścieżkę rozwoju,
  • organizacja pracy wspierana przez opiekunów medycznych i niemedycznych,
  • szkolenia pozamedyczne: komunikacja, standardy obsługi pacjenta,
  • benefity m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich, współfinansowana karta sportowa, inne usługi i produkty na platformie Medicover Benefits i wiele więcej (w przypadku umowy o pracę),
  • aż 70% pracowników Medicover uważa atmosferę i relacje jako największy atut firmy.

Firma oferuje:

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-10-18

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja