Order Management Representative with German

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa

ZADANIA:

  • Obsługa zamówień maszyn i części zamiennych oraz dostaw gwarancyjnych i zwrotów dla naszych międzynarodowych klientów w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie
  • Organizacja transportu towarów i przygotowanie wymaganych dokumentów
  • Wsparcie organizacyjne i administracyjne dla pracowników sprzedaży w terenie
  • Wsparcie w rozpatrywaniu reklamacji i przygotowywaniu korekt faktur
  • Wsparcie administracyjne w comiesięcznym raportowaniu logistycznym

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie mile widziane handlowe/logistyka/pokrewne
  • Idealne kilkuletnie doświadczenie w międzynarodowej realizacji zamówień lub doświadczenie w logistyce
  • Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
  • Szeroka znajomość popularnych aplikacji MS Office
  • Podstawowa znajomość SAP /SBO B1 lub podobnego systemu ERP
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i przyjemność w kontaktach z ludźmi
  • Wysoki poziom analitycznego myślenia i silne umiejętności organizacyjne
  • Niezależne podejście do pracy i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie, Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Fundusz socjalny (Empik, Decathlon, bilet do kina lub karta sportowa, itp.)
  • Nagrody uznaniowe

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi