PracaOferty pracy Warszawa › Koordynator/supervisor ambasadorów

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Koordynator/supervisor ambasadorów

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:· Koordynacja akcji promocyjnych podczas eventów w Polsce,· Ustalanie priorytetów co do realizacji powierzonych zadań,· Umiejętne selekcjonowanie potrzebnych informacji,· Szkolenie ambasadorów,· Organizacja pracy podległego zespołu,· Weryfikacja pracy zespołu· Raportowanie i bezpośredni kontakt z przełożonym.
Od Kandydatów oczekujemy: · Bardzo dobrych umiejętności organizacji pracy, planowania, wyznaczania priorytetów i zaangażowania w realizowane zadania, · Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów, · Gotowość do realizacji zadań w terenie, · Elastyczność do przemieszczania się po Polsce.
Naszym pracownikom oferujemy:· Wynagrodzenie 600 zł/ dzień,· Udział w prestiżowych evetnach w Polsce (np. Polish Hip-Hop, Letnie Brzmienia),· Zapewniamy - dojazd, nocleg, wyżywienie· Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu,· Szkolenia i praktyczne wdrożenie w wykonywane obowiązki,· Duży zakres samodzielności.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca