PracaOferty pracy Warszawa › Kontroler Finansowy (profil audytowy) - sektor: pharma/retail

Kto szuka:

Michael Page

Kontroler Finansowy (profil audytowy) - sektor: pharma/retail

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kandydat/ka będzie odpowiedzialny/a za obszar corporate finance (m.in. raportowanie, konsolidacja, kontakt z bankami/funduszem).
Osoba ta będzie bezpośrednio współpracowała z Głównym Kontrolerem oraz CFO.

Jest to świetna oferta dla osób z 3/4 letnim doświadczeniem w audycie, które chcą rozwijać się w kontrolingu w znanej i stale rozwijającej się organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży handlowej (retail/pharma), posiadającej ponad 150 punktów w Polsce.
Lokalizacja: ścisłe centrum Warszawy.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie raportów statutowych (P&L, bilans, cash flow itp.)
  • Udział w sporządzaniu raportów konsolidacyjnych
  • Opracowywanie budżetów, prognoz, planów krótko/długoterminowych oraz kontrola ich realizacji
  • Kontrola i prognozowanie cash flow
  • Raportowanie na potrzeby banków, funduszu
  • Aktywny udział w cyklicznych zamknięciach
  • Współpraca z CFO w budowie/implementacji procedur kontrolingowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 3 lata doświadczenia w audycie ogólnym (senior) lub samodzielnym stanowisku w kontrolingu
  • Praktyczna wiedza z zakresu raportowania i sprawozdawczości
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację w mowie i piśmie
  • Min. dobra znajomość Excela

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Premia roczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity
  • Praca w modelu hybrydowym

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-09-22

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Michael Page

branże: Finanse