PracaOferty pracy Warszawa › Application Support (1st / 2nd Line)

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Application Support (1st / 2nd Line)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

2-15-52817 Wynagrodzenie: 5500 - 6500 PLN

Wspieramy naszego Klienta – skandynawską firmę z sektora prywatnych usług medycznych i ratowniczych w bardzo ważnym procesie - centralizacji systemów informatycznych!

Poszukuję Specjalisty na stanowisko:
Application Support (2 linia)

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie procesu implementacji globalnie aplikacji:
- Rozwiązywanie aplikacyjnych problemów i incydentów (2 linia)
- Pomoc we wprowadzaniu usprawnień w aplikacjach
- Udział w testowaniu nowych aplkacji, updaty, zmiany
- Praca dla globalnej struktury
- Praca zmianowa 7-23 (2 zmiany po 8 godzin) + on call

Wymagania:
- Doświadczenie we wsparciu aplikacji
- Dobre zrozumienie technologii głownie Microsoftowych
- Umiejętność rozwiązywania problemów
- Doświadczenie w komunikacji z klientem biznesowym mile widziane

Poszukujemy osób zarówno z poziomu Seniorskiego jak i Junior z pierwszymi doświadczeniami w supporcie oraz dużym zainteresowaniem IT.

Korzyści:
- Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w firmie o skandynawskiych korzeniach i typowej dla "work life balance" atmosferze pracy
- Prywatne ubezpieczenie medyczne i ubezpieczenie na życie,
- Dostęp do profesjonalnych szkoleń na poziomie międzynarodowym.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-09-17

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Informatyka / Telekomunikacja