PracaOferty pracyzagranicamonter konstrukcji stalowych › Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Znajdź oferty pracy

10 111 ofert w bazie

Znaleziono 3 oferty pracy spełniające twoje zapytanie:

stanowisko: monter konstrukcji stalowych
branża: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura
województwo: zagranica

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Dostępne oferty pracy:

  • Monter konstrukcji stalowych

    2024-04-24 ATERIMA WORK FR Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    obserwuj ofertę
    miejsce pracy: Francja , region Bretania
    oferta w kategorii: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

    Co będziesz robić? montaż konstrukcji stalowych praca z rysunkiem technicznym praca na wysokości Czego oczekujemy? min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od maja mile widziana p...

  • Monter konstrukcji stalowych - Aachen, Niemcy

    2024-04-23 HRBC GROUP SP. z o.o. Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Niemcy

    montaż i demontaż konstrukcji stalowych praca na wysokości powyżej 3m przestrzeganie przepisów BHP Oferujemy:  niemiecką umowę o pracę tymczasową z półrocznym okresem próbnym możliwość podjęcia pracy długoterminowo stawkę godzinow...

    2024-04-23 LUPA Personal GmbH & Co.KG Dodaj tą ofertę pracy do obserwowanych
    miejsce pracy: Niemcy , Kellheim

    Zakres obowiązków: - produkcja lekkich konstrukcji ze stali - montaż i wykończenie balkonów, schodów i poręczy - wykonywanie prac ślusarskich - kontrola jakości gotowych produktów - stawka: 14,50 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej...

sprawdź szczegóły

Województwo

Branża

Stanowisko