Technik Utrzymania Ruchu Elektrycznego

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przeglądy, konserwacja, i naprawa instalacji elektrycznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • Modernizacja i rozbudowa instalacji
  • Monitorowanie stanu technicznego

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub automatyki
  • Doskonała znajomość układów elektrycznych i elektromechanicznych
  • Posiadanie aktualnych uprawnień SEP (E1, D1 - mile widziane)
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolność skutecznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie: Oferujemy umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą, co daje pewność i bezpieczeństwo zatrudnienia
  • Dodatki za pracę nocną: Doceniamy pracę w nietypowych godzinach, dlatego oferujemy atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • Elastyczny system pracy: Nasz trzyzmianowy system pracy umożliwia dostosowanie grafiku do różnych preferencji, co sprawia, że praca z nami jest bardziej komfortowa
  • Rozwój zawodowy: Zapewniamy możliwość uczestnictwa w szkoleniach i programach rozwojowych, co pozwoli Ci nieustannie podnosić kwalifikacje zawodowe
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: Dbamy o Twoje dobre samopoczucie, oferując korzystny pakiet benefitów, w tym dofinansowanie do posiłków, opieki medycznej oraz karty sportowej

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Czy chcesz otrzymywać oferty pracy na podobne stanowiska?

Utwórz powiadomienie e-mail

Zapisani kandydaci otrzymują informacje jako pierwsi.

Podziel się ze znajomymi