PracaOferty pracy Sokółka › Asystent ds. Spedycji Międzynarodowej

Kto szuka:

JAS-FBG S.A.

Stanowisko:

Asystent ds. Spedycji Międzynarodowej

Lokalizacja:

Sokółka

podlaskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • wsparcie spedytorów w realizacji transportów międzynarodowych całopojazdowych, a w tym m. in.: wpisywanie zleceń do programu spedycyjnego, awizowanie załadunków i rozładunków
  • kontrola przebiegu procesów transportowych
  • ponoszenie odpowiedzialności za prawidłowość i kompletność przyjmowanego zleceń
  • kontakt z kierowcami i utrzymywanie współpracy z filiami i spółkami grupy kapitałowej

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • zainteresowanie rozwojem zawodowym w obszarze spedycji, transportu i logistyki
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny - pracownicy Działu Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej codziennie wykorzystują ten język w swojej pracy
  • zaangażowanie, motywacja, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • dobra znajomość programu MS Excel
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie zawodowe

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną - Medicover
  • możliwość nauki języków obcych na platformie Etutor
  • szkolenia specjalistyczne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2022-09-27

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: JAS-FBG S.A.

branże: Administracja biurowa