eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Kornice › Technolog Bram

Kto szuka:

Eko-Okna S.A.

Stanowisko:

Technolog Bram

Lokalizacja:

Kornice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Opracowywanie dokumentacji niezbędnej do wykonywania zlecenia oraz nadzór nad jego poprawnością
  • Projektowanie nowych wyrobów oraz doskonalenie już istniejących
  • Czynny udział w procesie wprowadzania nowych rozwiązań
  • Wsparcie technologiczne oraz współpraca z innymi działami firmy, głównie produkcyjnymi

Wymagania stawiane pracownikowi:

Dołącz do nas, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie inżynierskie, techniczne (mile widziana budowa maszyn, inżynieria przemysłowa)
  • Praktyczną znajomość programów typu AutoCad
  • Dobrą znajomość rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobrą organizacja czasu pracy, dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Za znajomość procesu produkcji obróbki metali masz u nas dodatkowego plusa !

Firma oferuje:

Pracując u nas, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premie miesięczne i świąteczne,
  • Umowę o pracę,
  • Pracowniczy program emerytalny,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie do karty MultiSport,
  • Stołówkę pracowniczą,
  • Rabaty na produkty firmowe oraz na usługi i towary oferowane przez naszych Partnerów,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-02-24

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Eko-Okna S.A.

branże: Inne / Pozostałe
Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Praca - wiadomości i porady

  • Praca zdalna w praktyce. Co radzi pracownikom HR?

    Praca zdalna w praktyce. Co radzi pracownikom HR?

    Wybuch pandemii zaowocował wieloma zmianami na rynku pracy. Jedną z nich jest masowe wręcz upowszechnienie się pracy zdalnej. Home office, który jeszcze do niedawna postrzegany był głównie jako benefit pozapłacowy, stał się standardem ...

  • Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2021?

    Długie weekendy - jak wygląda kalendarz 2021?

    Podobnie jak rok 2020, kalendarz 2021 też nie będzie rozpieszczał miłośników długich weekendów. 6 świątecznych dni przypada w soboty albo w niedziele. Spójrzmy, kiedy w tym roku warto zaplanować długi weekend.

  • Wynagrodzenia w branży motoryzacyjnej - wiosna 2020

    Wynagrodzenia w branży motoryzacyjnej - wiosna 2020

    Niniejszy artykuł powstał na podstawie Raportu płacowego Sedlak & Sedlak 2020 - wiosna. W tegorocznym badaniu wzięło udział 58 zakładów z branży motoryzacyjnej.

  • Kobiety w branży IT. Ile zarabiają programistki?

    Kobiety w branży IT. Ile zarabiają programistki?

    O zarobkach w branży IT krążą już legendy. I wprawdzie poziom wynagrodzeń pracujących w tym sektorze kobiet ciągle jest niższy od zarobków otrzymywanych od mężczyzn, to jednak już 40% kobiet, które ukończyły inne studia ścisłe ...

  • Delegowanie pracowników: zmiany od 30 lipca, ale nie dla transportu

    Delegowanie pracowników: zmiany od 30 lipca, ale nie dla transportu

    W Internecie oraz prasie można znaleźć wiele niepokojących informacji o reformie dyrektywy o delegowaniu pracowników od 30 lipca br. – modyfikacji jest dużo, jednak, w tej chwili, nie dla sektoru transportu drogowego. Kierowcy zostaną ...