eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Katowice › Specjalista ds. fotowoltaiki

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Specjalista ds. fotowoltaiki

Lokalizacja:

Katowice, Gliwice, Tychy, Częstochowa, Tarnowskie Góry

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie specyfikacji, ofert produktowych i wykonawczych dla klientów z zakresu fotowoltaiki,
  • wykonywanie pomiarów do projektów instalacji fotowoltaicznych (dachowych i gruntowych),
  • weryfikacja możliwości posadowienia instalacji fotowoltaicznej u Klientów,
  • analizę rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów - prezentacja ofert i produktów, wyjazdy do klientów, podpisywanie umów i negocjacje warunków,
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji,
  • prowadzenie bazy danych i budowanie portfela klientów,
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy,
  • Obsługa klientów przekazanych przez firmę,
  • Realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale sprzedaży w branży fotowoltaicznej,
  • Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne,
  • Zdolności interpersonalne,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa obsługa komputera (MS Office).

Oferujemy:

  • Umowę u pracę lub kontrakt B2B,
  • Podstawowe wynagrodzenie + atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne,
  • Na kontrakcie B2B wynagrodzenie prowizyjne aż do 400 kWp!
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2020-06-30

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Moltton

branże: Sprzedaż