PracaOferty pracy Rudniki k. Częstochowy › Operator Urządzeń Produkcyjnych

Kto szuka:

CEMEX Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Urządzeń Produkcyjnych

Lokalizacja:

Rudniki k. Częstochowy

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Główne zadania
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych na wydziale w zakresie posiadanych uprawnień.
  • Nadzorowanie pracy podstawowych urządzeń technologicznych.
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych.
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku w trakcie i po zakończeniu pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania formalne
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w systemie czterobrygadowym.
  • Podstawowa znajomość budowy i zasad działania urządzeń.
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy - będą dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Co możesz zyskać pracując w CEMEX?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz benefitów (np. dofinansowanie do wypoczynku, pakiet opieki medycznej, karta rekreacyjno-sportowa, bony świąteczne, dostęp do platformy benefitowej)
  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
bezpłatny program PIT 2020

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-04-15

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: CEMEX Polska Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna