Kto szuka:
Erontrans Sp. z o.o.
Stanowisko:
Specjalista ds. Obsługi Klienta (K/M)
Lokalizacja:
Pruszcz Gdański
pomorskie
Opis stanowiska podany przez pracodawcę:
LOGISTYKA TO TWOJE DRUGIE IMIĘ? WPADNIJ DO ERONTRANS!
Nie będziemy Cię zanudzać historią o tym, że jesteśmy liderem TSL od 30 lat (choć to prawda i jesteśmy z tego dumni!). Szukamy kogoś, kto nie boi się, że „telefon dzwoni”, a słowo „intermodalny” nie brzmi dla niego jak zaklęcie z Harry’ego Pottera.:)
Co będziesz u nas robić? (W skrócie: dziać się będzie!)
- Budować relacje: Będziesz głosem ERONTRANS dla naszych klientów. Nie tylko „dzień dobry”, ale realne wsparcie.
- Czarować ofertami: Przygotujesz propozycje, którym trudno będzie powiedzieć „nie”.
- Łączyć kropki: Będziesz mózgiem operacji między klientem a naszymi działami spedycji.
- Rozwiązywać zagadki: Jeśli pojawi się problem, Ty już masz na niego trzy rozwiązania. Przewidywanie to Twoja supermoc.
- Raportować (bez bólu): Excel to Twój kumpel, a raporty dla szefa robisz z zamkniętymi oczami (no, prawie).
Wymagania stawiane pracownikowi:
Czego szukamy w Twoim CV?
- Doświadczenia: Masz za sobą min. rok w obsłudze klienta (logistyka będzie Twoim turbo-doładowaniem).
- Gadane: Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś asertywny/a i masz wysoką kulturę osobistą (nawet gdy klient ma „trudniejszy dzień”).
- English? Yes, please! Twój angielski jest na poziomie B2 – swobodnie dogadasz się z kontrahentem z zagranicy.
- Prawa jazdy kat. B: Bo czasem trzeba ruszyć w trasę.
- Odporności na stres: Transport to żywioł. Szukamy kogoś, kto zachowuje spokój, gdy inni panikują.
Firma oferuje:
Co dostaniesz od nas? (Poza satysfakcją!)
- Konkretną kasę: Adekwatną do Twoich skilli + premie uznaniowe za Twoje zaangażowanie.
- Ścieżkę rozwoju: U nas nie stoisz w miejscu. Mamy szkolenia i realne opcje awansu.
- Atmosferę: Zgrany zespół to u nas podstawa. Świętujemy urodziny, integrujemy się i wspieramy.
- Brak dress code’u: Przyjdź w tym, w czym czujesz się sobą (chyba że Twoim ulubionym strojem jest skafander kosmiczny – wtedy pogadajmy).
- Pakiet „Safe & Fit”: Ubezpieczenie na życie, PPK, dofinansowanie do karty Medisport i premie świąteczne.
- Stabilizację: Jesteśmy na rynku od 30 lat. Z nami planowanie przyszłości jest po prostu bezpieczne.
Chcesz dołączyć do ekipy, która napędza polską logistykę?
Klikaj „Aplikuj” i pokaż nam, co potrafisz!
Kontakt do pracodawcy:
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z pracodawcą lub wysłać swoje CV »
© Kasat Sp. z o.o.

